Gündeminiz GÜNDEMİM.NET ile Artık Daha Net…

Samsung Galaxy S4 Mini İnceleme – Teknik Özellikleri (Video)

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ve oldukça büyük bir başarı yakalayan Galaxy S3 modeli bunun yanı sıra çıkarmış olduğu S3 Mini modeliyle de oldukça ilgi görmüş ve epey miktarda satış rakamlarına ulaşmıştı.

Samsung firması bu yıl ′ün piyasaya  sürdü ve tıpkı geçen seneki stratejisini izleyerek  bu sene de S4 Mini modelini çıkardı.


galaxy-s4-mini-ucuz-iphone-planini-baltalayacak-manset_640x360
Tasarım ve donanım olarak Galaxy S4′den bazı farklılıklar gösteren S4 Mini’nin önemli teknik özelliklerini ve ekran görüntüleri resimlerini bu yazıda sizlerle paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra Galaxy S4 ile ilgili tanıtıcı bir vidoeyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

SlashGear sitesi Galaxy S4 Mini’nin özelliklerini gösteren bir video yayınladı.

Videoda Galaxy S4 Mini’nin tam olarak nasıl bir tasarıma sahip olduğunu ve özelliklerini görebilirsiniz. Cihazın özelliklerine kısaca bir bakacak olursak; 540 x 960 piksel çözünürlüğe sahip 4.3 inç QHD Super AMOLED ekrana sahip. Ayrıca cihaz, 1.7GHz çift çekirdekli işlemci ve 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile geliyor.

Galaxy S4 Mini’nin diğer özellikleri ise 1.9 megapiksel ön kamera ve 8 megapiksel arka kamera, 802.11 a/b/g/n WiFi, GPS, Bluetooth 4.0, NFC ve LTE özelliklerinin yanısıra 1.5 GB RAM, 8GB.depolama ve yerleşik bir microSD kart yuvası.

Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.


 çıkış tarihinden itibaren iyi bir şekilde satışına devam etmekte. Ülkemizde de satışa sunulan ürüne ilgi oldukça büyük olmakta. Satış olarak ise Galaxy 3′de yapılan satışı geçmeyi planlamaktadır. S3 modelinin mini satışını da yapan Samsung bu sefer de mini çıkaracağa benzemekte.

Samasung Galaxy S4 mini çıkış tarihi ise henüz belli değil. Ancak çok yakın zaman da kullanıcıları mini modelinin sunulması beklenmektedir. Özellik olarak ise normal model ile aynı olması beklenmektedir.

Samsung Galaxy S4 mini fiyatı ise normal olarak normal fiyattan düşük olacak. Ancak çok büyük fark olacağı sanılmamaktadır. Çünkü mini boy da özellikte herhangi bir eksilme olmamaktadır. Sadece ekran küçülmesi olmaktadır. Bu modelde de aynı işlemi yaparlar ise %25 civarlarında bir fiyat farkı olması beklenmektedir. Ancak bu bilgi tamamen tahmini olmaktadır.

VN:F [1.9.16_1159]
Oy Oranı: 0.0/10 (0 oy kullanıldı)
VN:F [1.9.16_1159]
Beğeni sayısı: 0 (toplam 0 oy)

Henüz yorum yapılmamış... İlk yorum yapan siz olun!

Yorumunuz Bizim İçin Değerlidir...

 

— Gerekli *

— Gerekli *